נתינת רגש לקיום

נתינת רגש לקיום היא כלי הכרתי רב עוצמה דרכו מתחולל חיזוק לנפש. הנפש מתרחבת, הנשמה גדלה מנתינת רגש לקיום. הצורה הגשמית שבה אני נותן רגש לקיום איננה חשובה. חשוב התדר הטוב של הפנמת הבנה גבוהה של נתינת רגש לקיום, וכאשר מופעל כלי מופלא זה נפתחת ההבנה, נפתחת הראייה, נפתחת הסכמת הלב לשינוי, משתחררת אחיזה בעומס. הפחד מתפוגג לאט לאט שהרי עיקר החסימה היא מפחד, ואז נתינת רגש לקיומי כמידתי להתחזקותי, מאפשר לי עמידה יציבה מול הפחד ללא ויתור והנה התחזקות. ומהתחזקות הרוצה להמשיך להתחזק פונה הלומד לנתינה לאחרים ומשתף תדר טוב של התחזקות גם אצלם ומלב אל לב עובר תדר טוב ופתאום גם הפחד אצל אחרים מתפוגג ומתחוללת זכות רוחנית גבוהה של דיוק מתחיל ללומד ולסביבתו ולמשפחתו. עשיית טוב ממקום טוב המתכוון לטוב, רוצה טוב ומשפיע טוב.
נתינת רגש לקיום היא תנאי הכרחי. לפני נתינת רגש לכל מישהו אחר חובה עליי למצוא מקום לעצמי, להיות בו יציב ולקיים משולש כוח של צדק-אמת-שלום כלפי עצמי, לפני שאוכל להיות במצב ובמקום של נתינה לאחרים, ולו הקרובים ביותר.
נתינת רגש לקיום בשמחת הלב במקום האישי ולהגיע לשלום בית פנימי, הם חיוניים לתחילת התהליך. מקום שאינו נצרך להסברים, להצטדקויות, ביקורת של אחרים או דעה של אחרים. זה מקום פשוט של שקט נפשי ובריאות פנימית לעשייה טובה ולחיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *