נוכחות

כעומד בנוכחות הכרתית אל מול מרחב שנפתח וממתין לתדר של שמחה שיתרחש, לא מסדר דברים, נותן למתרחש לקרות.
המערכת כשהיא על מקומה היא חווה את התדר הזה ובחווית התדר הנפלא של שמחה מתחיל הדהוד של אור מחלק אל חלק דרך סיבי החיבור ואור מתפשט במערכת הפנימית ומביא את החלקים מחזקם לכוחם פותחם לנתינתם מרגיע את הזרימה ומאפשר יציבה. מקום אישי בהתפתחותו מביא תדר טוב למערכת ולהתפשטות אור בהדהוד סיביה הטובים.
פתיחת הלב, חלקים בחיבורם, זרימתם הרוגעת יוצרים עוצמה טובה מול המתרחש החיצוני המזמין אותנו לחיבור עמוס.
חלק החוזר לכוחו מאפשר לחלקים נוספים לחזור לכוחם, ליציבתם, לנתינתם ולשמחתם, ומול שמחה טובה זו שהיא בבחינת חומת מגן בלתי עבירה לעומס מתחזקים החלקים. מתחזקים ומחזקים ועוצמה חרישית עוברת מחלק אל חלק וחלקים מצטרפים וחלקים מתחברים ומערכת בזמרתה הגבוהה היא מערכת בזרימתה הנפלאה, חזקה מחוזקת ומתחזקת, גם השכל הטוב נמצא ומסביר את ההתרחשות המופלאה הקורית בפנימיות הטובה ומאפשר ללומד לבחור במילים הנכונות לתאר הרגשתו הטובה ופותח לו את הערוץ להעביר לאחרים ובכך התחזקותו.
נתינה לאחרים ממקום טוב שאיננו מתפשר, אינו תלוי במתרחש העצמתי ושקט על מקומו ראוי ורצוי על כל אדם ואדם ויתייצבו בשמחה לקבל. הַיֶּדַע הלומד לתת ממקומו הטוב את המילים הנכונות? שאלה טובה! ותשובתו הטובה תינתן מתוך הבנה מתפתחת ומפתחת ומתחברת לאור עליון בנתינה הפשוטה ממהות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *