לא לבד

כשאתה מחובר לעצמך אתה אף פעם לא לבד, אתה איתך, אתה יכול להיות בנתינה לעצמך.
זהו מקום אמוני, העומס האמוני שבעצם אני זקוק למשהו כדי להתממש, זוהי טעות, זה לא נכון, להיפך, אם אמצא את הדרך לעצמי, אני אממש את עצמי ויש בי מה לתת לכולם, ואין בי תלות, שווה להתאמן- הפרס ענק.
כדי להיות מסוגלים לעשות זאת צריך לשכנע את הנפש להתיר זאת, צריך רק לשכנע את הנפש שתסכים להתנסות בזה.
אפשרי רצוי, אפשר לא לתת לציניות להיכנס, והסלע נחתך בחלחול כמו מים החוצבים באבן, הפרס גדול כי אני משחרר את התלות באחרים. כמו במלאכות, כמו בחיים, אני יכול לתת לעצמי, ואני יכול גם להודות לעצמי, אינני זקוק למישהו שיסתכל עלי יותר יפה משאני מסתכל עלי, זהו זמן יפה להנבטה זו.
הלומד המחובר לא יכול להיות לבד, כי יש לו את עצמו, בבחינת רגש לקיום. כאשר בנינו את חיינו בהתנייה ותיראה טובה כאשר תיראה, אנו זוכים לשיעור על מנת לנתק את האשליה ומכינה אותנו לשלב הבא. להיות בנתינה ללא התנייה, מדובר במקום של נתינה מתוך שמחה ללא תלות במתרחש, בחיבור פנימי של אדם לעצמו הוא מודה על הניתן ועל הנמצא, בשגיאה הוא מתחבר לחסר- ומרגיש לבד אבוד.
כאשר יבחר אחרת יוכל להתחבר לשמחתו הפנימית, וגם למי שזקוק לאותו חום – מרחוק.
גם הנשארים יכולים להתחבר לטוב שהלומד יכול לתת.
לומד מחובר לא יכול להיות לבד, כי יש לו את עצמו, בבחינת רגש לקיום. כאשר בנינו את חיינו בהתנייה ותיראה טובה כאשר תיראה, אנו זוכים לשיעור על מנת לנתק את האשליה ומכינה אותנו לשלב הבא. להיות בנתינה ללא התנייה, מדובר במקום של נתינה מתוך שמחה ללא תלות במתרחש, בחיבור פנימי של אדם לעצמו הוא מודה על הניתן ועל הנמצא, בשגיאה הוא מתחבר לחסר- ומרגיש לבד אבוד.
כאשר יבחר אחרת יוכל להתחבר לשמחתו הפנימית, וגם למי שזקוק לאותו חום – מרחוק.
גם הנשארים יכולים להתחבר לטוב שהלומד יכול לתת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *